Obchodní podmínky

Způsob dopravy

Zboží je odesíláno Českou poštou, řádně zabalené a zajištěné proti znehodnocení, doporučeně a označené jako křehké. Výše poštovného vč. Balného. Do hodnoty 1000Kč.

Platba za zboží

Zákazník hradí zboží bezhotovostně na účet prodávajícího nebo dobírkou podle volby zákazníka. Platbu provádí po předchozím potvrzení objednávky prodávajícím, v plné výši včetně poštovného (jehož výše je uvedena a potvrzena v objednávce). Není-li stanoveno jinak výše platby je konečná.

Odeslání zboží

Prodávající zašle objednané zboží zákazníkovi po obdržení platby na svůj účet nebo dobírkou. Odeslání proběhne nejdéle 1 týden od připsání platby na účet není-li stanoveno jinak. Prodávající odešle zboží Českou poštou, doporučenou zásilkou s označením křehké. Prodávající a kupující se mohou domluvit  na jiném termínu dodání, a to na adresu uvedenou zákazníkem. Zákazní může udat prodávajícímu jinou dodací adresu. Za správnost adresy ručí zákazník.

Prodávající odesílá zboží v ozdobné krabičce pro pozdější uchování, vložené mezi tvrdé desky a v bublinkové obálce s návodem na údržbu a užívání zboží.

Cena přepravy zboží je stanovena dle tarifů České pošty. V případě, že si zákazník vyžádá speciální způsob dopravy (např. zaslat zásilku jako cenné psaní, nebo pojištění zásilky), může být cena upravena.

Jak vyměnit, kam vrátit?

Pokud chcete výrobek vrátit či vyměnit, zašlete zboží zpět na adresu uvedenou v kontaktech.

V případě, že zboží bude placeno dobírkou, sdělte nám vaše číslo bankovního účtu a kód banky, abychom Vám mohli vrátit peníze převodem na váš účet. Částka Vám bude vrácena po fyzickém obdržení zboží. Nejpozději však do 30 dnů od doručení a odstoupení od smlouvy a dodání výrobku zpět.

Informace o čísle účtu nám sdělte na telefonní číslo nebo na email uvedný v kontaktech.

Znoží můžete také vrátit osobně na adrese uvedené v kontaktech.

Důležité upozornění: Zboží nezasílejte dobírkou. Zašlete nám kompletní nepoškozené zboží v originálním obalu s potřebným dokladem o zakoupeném zboží.

Úprava – změna zboží

Prodávané zboží je originálním rukodělným výrobkem.  Proto je možné, že nebude vždy přesné. Případné změny a nebo úpravy zboží mohou být předmětem zvláštní dohody mezi prodávajícím a kupujícím. V tomto případě se mohou prodávající a kupijící domluvit na specifické objednávce. Tat bude vždy projednána  e-mailem nebo telefonicky.

Záruka a odpovědnost za vady

Prodávající odpovídá za vady zboží po dobu dvou let od jeho zakoupení. Odpovědnost se týká vad vzniklých běžným opotřebením a používáním v souladu s charakterem zboží, dále na základě návodu na použití.

Odpovědnost se netýká vad způsobených zákazníkem, vad vzniklých nevhodným používáním, vad vzniklých v rozporu s návodem a nebo vad způsobených přepravou. V tom případě se ihned zákazník obrátí na Českou poštu s reklamací.

Prodávající i zákazník se mohou domluvit na způsobu plnění odpovědnosti, a to opravou, výměnou zboží za jiné vzhledem k tomu, že prodávané zboží je vždy ručně vyrobeným originálem, nebo na poskytnutí slev.

Zdravotně nezávadné lepidlo

Dále si můžete prohlédnout certifikát, že použité lepidlo je zdravotně nezávadné. Ke stažení zde.